Image

NASZA IDEA NATURYZMU

"Piękne jest wszystko co stworzyła natura i nie należy tego zmieniać."

Naturyzm to nasz sposób życia w harmonii z naturą, charakteryzujący się praktykowaniem wspólnej nagości w celu upowszechnienia modelu polegającego na szacunku wobec samego siebie, wobec innych ludzi i wobec całej przyrody. Naturystą jest się zawsze i wszędzie, gdyż jest to filozofia, sposób życia i działania, a nie tylko opalanie się na golasa.

Co jest celem naturyzmu? Dodawanie ludziom równowagi we wszystkich przejawach życia fizycznego i psychicznego!

Co więcej? Naturyści są dla siebie przyjaciółmi i dlatego mówią sobie po imieniu, a także wzajemnie pomagają. Pamiętaj, że naturyzm uprawia się w miejscach wydzielonych lub ustronnych, w gronie zwolenników tej rekreacji.

 

PS. Międzynarodowa federacja naturystyczna i prawdziwi naturyści w swoich działaniach, odcinają się od wszystkich imprez, czy wydawnictw mających posmak pornografii, wynaturzeń lub handlu seksem. Ruch ten propaguje życie w grupie, w atmosferze tolerancji, poszanowania i życzliwości dla innych. 

Image

JAK ZACZĄĆ?

Najlepiej odwiedzić nasz ośrodek w tygodniu w godzinach porannych, gdyż wówczas jest mniej ludzi i łatwiej przyzwyczaić się do własnej nagości. Po ośrodku nie trzeba chodzić przez cały czas nago. Można korzystać ze szlafroka lub przepasać się ręcznikiem. Wymóg nagości dotyczy jedynie podczas przebywania w saunie, jacuzzi i basenie. 

Na zewnątrz jest piękny, duży ogród gdzie rozłożonych jest mnóstwo leżaków i można się opalać oczywiście nago. Masz jednak wybór - czy wolisz pozostać w pobliżu ogrodu zimowego znajdującego się na parterze, a tym samym być z większą ilością osób, czy też bardziej cenisz sobie prywatność i spokój, wówczas możesz się oddalić w ustronne miejsce

PS. Pamiętaj! Każda z osób, która przebywa w naszym ośrodku też kiedyś odważyła się na swój pierwszy raz nago!