Nasze małe SPA

 
MASAŻ KLASYCZNY

Stosowane techniki oddziaływają bezpośrednio na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła i torebki stawowe. Masaż ma na celu utrzymanie organizmu na stałym dobrym poziomie fizyczno-psychicznym. Zapewnia doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni.

Czas trwania 50 min Cena 180 zł
 
 
 
MASAŻ RELAKSACYJNY CIEPŁYMI OLEJAMI
 
Głęboko relaksuje, przywraca dobre samopoczucie i harmonie duszy. Ciało polewane jest ciepłym olejem migdałowym, który sprawia, że czujemy się wyciszeni i rozluźnieni.
 
Czas trwania 50 min Cena 180 zł
 
 
 
 
AROMATYCZNY MASAŻ CZEKOLADOWY 
 

To uczta dla naszych zmysłów. Bezpośrednio na ciało klienta wylewana jest ciepła naturalna czekolada, za pomocą której wykonywany jest masaż relaksacyjny. Masaż czekoladowy głęboko rozluźnia, działa antycellulitowo, ujędrnia, nawilża oraz odżywia naszą skórę. Przy tak dłużej dawce czekolady wytwarzane są hormony szczęścia tzw. endorfiny, dzięki temu po masażu mamy lepsze samopoczucie, wraca nam energia i optymizm.

Czas trwania 50 min Cena 180 zł

 

RYTUAŁ CZEKOLADOWY

 
Czekoladowa uczta do ciała pod postacią relaksacyjnego masażu na bazie prawdziwej czekolady wzbogaconej 100% olejkiem makadamia i aromatem pomarańczy.
Masaż zostanie poprzedzony naturalnym peelingiem (home made) który delikatnie złuszczy zrogowaciały naskórek i przygotuje skórę do dalszych czynności zabiegowych.
Czekolada natłuszcza , silnie nawilża i odżywia skórę. Wspomaga wyszczuplanie i walkę z celullitem, poprawia jędrność, elastyczność i koloryt skóry.
Słodki zapach czekolady przywołuje miłe wspomnienia, rozluźnia i jednocześnie wprowadza w błogi stan.
Na zakończenie rytuału filiżanka pysznej, gorącej czekolady.
 
Czas trwania 80 min Cena 250 zł
 
 
 
 
 
RYTUAŁ BRZOZOWY
 
Zabieg składa się z trzech etapów:
  • Rozgrzanie ciała w saunie (10-15 minut)
  • Oklepywanie,masowanie ciała witkami brzozowymi, czyli liśćmi gałązek brzozy
  • Delkatny,wyciszający masaż relasacyjny, masłem SHEA
 
Od wieków znane jest lecznicze działanie brzozy, która odtruwa i dostarcza ogromnych ilości życiowych energii. Oklepywanie ciała witkami powoduje wzrost obiegu krwi w skórze i tkankach
głębszych. Przyśpiesza również wydalanie toksyn z organizmu oraz oczyszczanie ciała.
Na zakończenie rytuału orzeźwiający sok brzozowy.
Czas trwania 60 min Cena 180 zł
 
 
 
 
INDYWIDUALNE SESJE JOGI 
 
Zapraszamy również na indywidualne sesje jogi 
Czas trwania 50 minut - cena 50 zł