OŚRODEK

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy  basen czynny cały rok o wymiarach 8 m x 4 m o temperaturze wody 32 stopni C, w którym znajdują się trzy podwodne masaże oddziaływujące na różne partie ciała.

 

Po kąpieli w basenie, w ramach relaksu i poprawy samopoczucia polecamy kąpiel w Jacuzzi z dodatkiem naturalnych zapachów eterycznych. Temperatura wody wynosi ok. 39 stopni C. Po zaciemnieniu pomieszczenia basenowego uzyskuje się przepiękny widok "nieba rozgwieżdżonego nocą".

 

Tym, którym nie wystarczą wcześniejsze propozycje relaksu proponujemy skorzystanie z sauny. Jest to prawdziwa fińska sauna, w której temperatura waha się w granicach 80 - 95 stopni C a wilgotność od 5 do 10 %. Doskonale usuwa toksyny ze skóry a na dodatek pozostawia uczucie wypoczynku i uodparnia organizm. Sauna jest czynna cały rok i może pomieścić jednorazowo aż 15 osób.

 

Po skorzystaniu z sauny w celu schłodzenia rozgrzanego organizmu warto wskoczyć do basenu z zimną wodą, w którym temperatura wynosi 12 stopni C. Schłodzenie to stymuluje krwiobieg a także daje uczucie orzeźwienia.