Pierwszy raz nago

Zapraszamy wszystkie osoby, które nie są naturystami, a mimo to chcą przełamać barierę własnego wstydu i poczuć prawdziwą wolność  oraz z czasem  zaakceptować własne ciało- z jego zaletami i wadami. 

Ludzie zazwyczaj wstydzą się nagości, gdyż takie jest nasze wychowanie i podejście od najwcześniejszych lat  naszego życia. Często boimy się przeciwstawić  tej doktrynie i akceptujemy własny wstyd. U nas w ośrodku naturystycznym możesz spróbować jak to jest być naturystą. Ponad to jeśli się odważysz zobaczysz, że możesz czerpać z tego prawdziwą  przyjemność. 

Najlepiej odwiedzić nasz ośrodek w tygodniu w godzinach porannych, gdyż wówczas jest mniej ludzi  i łatwiej przyzwyczaić się do własnej nagości. Po ośrodku nie trzeba chodzić przez cały czas nago. Można korzystać ze szlafroka lub przepasać się ręcznikiem. Bezwzględny wymóg nagości dotyczy jedynie podczas przebywania w saunie, jacuzzi i basenie. 

Na zewnątrz jest piękny, duży  ogród gdzie rozłożonych jest mnóstwo leżaków i można się opalać oczywiście nago. Masz jednak wybór, czy wolisz pozostać w pobliżu ogrodu zimowego i większej ilości osób czy też bardziej cenisz sobie prywatność i spokój wówczas możesz się oddalić w ustronne miejsce. 

Ludzie korzystający z naszego ośrodka  są przyjaźnie nastawieni. Przyjeżdżają do nas z całej Polski i z zagranicy. Przybywają z całymi rodzinami, również już z najmłodszymi dziećmi. Są to głównie małżeństwa w wieku średnim, ale także osoby starsze i samotne. Są to ludzie mający swoje wady i niedoskonałości, jak każdy z nas. Dla tych wszystkich ludzi nagość jest naturalnym stanem, dlatego nie krępuj się i spróbuj przekroczyć własne bariery wstydu i nieśmiałości. 

 

Pamiętaj każda z osób, która przebywa w naszym ośrodku też kiedyś odważyła się na swój pierwszy raz nago!!!

 

Przełam tę barierę i poczuj wolność!!!

 

Do zobaczenia!!!!!